Inspraak FSW

MT student member ISW

Hoi, ik ben Marcus Goedel!

Als lid van het MT van de Faculteit Interdisciplinaire Sociale Wetenschappen en overkoepelende orgaan (Board of Studies Graduate School) ben ik hier om te luisteren, te leren en samen met organisatie en studenten de faculteit en universiteit verder te versterken. Met een achtergrond in zowel bèta als gamma studies en nu als masterstudent Youth Development & Social Change, probeer ik mij te ontwikkelen als iemand die een brug kan slaan tussen sociale uitdagingen en organisatie en daarom ben ik zeer blij die ontwikkeling te mogen oefenen in de rol als MT-lid.

In het bijzonder ben ik gefascineerd door de overgang van jeugd naar volwassenheid en de uitdagingen die daarbij horen. Medezeggenschap vind ik daarbij essentieel: ik wil graag de belevingswereld van studenten begrijpen en opkomen voor wat er voor hen toe doet. Mijn ervaring als technicus, consultant, bestuurder, voormalig pleegkind en student ISW helpt me om snel te schakelen tussen verschillende perspectieven en oplossingen te vinden die aansluiten bij wat er leeft.

Heb jij ideeën over onderwijsverbetering van jouw studie, studentenwelzijn of hoe we de faculteit of universiteit nog beter kunnen maken? Ik sta open voor ieders input en ben benieuwd naar jouw visie. Je mag me altijd aanspreken!

In mijn vrije tijd speel ik Pokémon, doe ik aan freestyle rap en wandel ik lange afstanden als voorbereiding op de Camino de Santiago. De Camino is een pelgrimstocht in Spanje en het lijkt mij heel gaaf om daaraan mee te doen.

Ik kijk ernaar uit om met jullie kennis te maken en samen te bouwen aan een faculteit waar iedereen zich thuis voelt.

Laat je horen!