Inspraak FSW

OC-kamer ISW

Hee! Mijn naam is Mark, ik ben derdejaarsstudent en ik zal vanaf dit jaar onderdeel zijn van de OC-kamer. Ik ben veel op de universiteit te vinden, vooral bij Versatile, maar ook om lekker te studeren. Ik vind het leuk om te squashen en lekker te borrelen. Ik hoop mijn steentje te kunnen bijdragen om het onderwijs bij ISW nog beter te maken! Weet mij of de andere OC-kamerleden altijd te vinden bij vragen, opmerkingen, feedback etc. We staan voor jullie klaar!

 

 

 

Hee, ik ben Fernande en ik ben derdejaars ISW’er. Ik zal dit jaar plaatsnemen in de OC-kamer van ISW. In mijn vrije tijd zit ik graag in een parkje met vrienden, zit ik met een puzzelboekje en een kop thee op de bank of speel ik basgitaar. Ik ben vaak te vinden op de uni, dus spreek me vooral aan als je me tegenkomt :). Ik ben altijd wel in voor een gezellige babbel of om jouw feedback over vakken te horen. Ik kijk ernaar uit mij het aankomende jaar in te zetten voor ISW studenten en de kwaliteit van het onderwijs!

 

Ik ben Juul, derdejaars ISW’er en dit jaar zal ik plaatsnemen in de OC-kamer van ISW.

Buiten de studie om breng ik mijn tijd graag door met vrienden vaak met een borrel of een koffietje tijdens een wandeling. Daarnaast haal ik veel plezier uit muziek maken en bakken. Verder ben ik altijd in voor een praatje, dus als je me tegenkomt op de uni: spreek me vooral aan, of het nu gaat om feedback op vakken of gewoon een gezellig gesprek. Ik heb er veel zin in om me dit jaar in te zetten voor alle ISW-studenten en samen te werken aan goed onderwijs!